: : Слухачі Волинської обласної МАН

Знайдено: Всього - 4
Моренко Олена Андріївна

Моренко Олена Андріївна

У Волинській обласній Малій академії наук почала навчатись у 2015 році, відвідує секцію медицини. На обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт  в 2016 році захищала наукову роботу на тему: «Вплив біологічно-зворотнього зв’язку на психо-фізіологічний стан дітей з синдромом дефіциту уваги та гіперактивності».

  

Детальніше

Пономарьова Марина Олександрівна

Пономарьова Марина Олександрівна

В Малій академії навчання розпочала у 2013 р., відвідує секції мистецтвознавства та журналістики. На обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт представляла наукові дослідження на тему: «Плакатне мистецтво 30-х років ХХ століття», «Волинський театр ляльок — історія та сучасність», «Богдан Берекета — публіцист».   

Детальніше

Серафімчук Мар’яна Юріївна

Серафімчук Мар’яна Юріївна

Навчається у Волинській обласній МАН з 2013 року, голова ради учнівського самоврядування Волинської обласної МАН. У 2013-2014 н.р. – працювала над науковою роботою на тему: «Вплив реклами на молодь», у 2014-2015 н.р. – «Вплив комерційної реклами на різні типи темпераменту людини».  

Детальніше

Шевчук Владислав Андрійович

Шевчук Владислав Андрійович

Є слухачем Волинської обласної Малої академії наук з 2012 року, (відділення економіки – секція «Мікро- й макроекономіка»). Тема науково-дослідницької роботи: «Проблеми й перспективи валютного ринку України» (2015 р.)  

Детальніше

1

Вся база особистостей(c) 2011 Відділення обчислювальної техніки і програмування ВО МАН